TARGET TEKNİK AR-GE DAN. İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

TARGET, kuruluşunun 25. Altın yılını geride bırakmış olup kadrosunun en az 35 yıllık deneyim, birikim, tecrübesi ile yapılmakta olan ve bitirilen işler ışığında: Diğer faaliyetleri yanında özellikle İnşaat İşleri hususunda tüm Hukuki Konular, Sözleşmeler, Depreme Dayanıklı Yapıların Projelendirilme ve İnşaası, Harita, Zemin etüdleri ve Jeolojik Araştırmalar, İmar Planları, Tasarım, Etüd, Planlama, Mimari-Statik Betonarme-Elektrik-Makine Projeleri, Ruhsat, İskan, Cins Tashihi, Tapu, Şerh Kaldırma, Çalışma Ruhsatları ile ilgili hizmetleri en sağlıklı ve güvenli bir şekilde vermektedir.

TARGET, NATO Güvenlik Belgesine ve aynı zamanda Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Proje Kontrol Müşavirliği Belgesine sahiptir. Bunların yanında yüzlerce İş Bitirme Belgeleri (Projeler, Toplu Konutlar, Sosyal Konutlar, Villa İnşaatları, Anahtar Teslimi Fabrika ve İşyeri Binaları, Tatil Siteleri, Altyapı İnşaatları - Atıksu - Temiz Su - Yol, Tadilat, Onarım, Dekorasyon, Depremden hasar gören bina takviyeleri) mevcuttur.

TARGET, Beton Laboratuvarı ve Donatı Röntgen cihazları yanında sahip olduğu diğer güvenilir teknik aletler, cihazlar, makineler ve uzman teknik kadrosuyla binalarda her türlü mevcut durum (rölöve) ve malzeme tesbiti ile statik hesapları güvenilir şekilde yapıp, takviye - güçlendirme - onarım işlerini de en sağlıklı şekilde inşaa etmeyi taahhüt eder.